Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları (2019-Güncel Liste)

Çekim gücü ve hizmet kalitesi ile ülkemizin GSM operatörü öncülerinden olan Turkcell, birçok avantajlı kampanya ile müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Hem faturalı hat kullanıcıları için hem de hazır kart kullanıcıları için geliştirilen kampanyalar mevcut. Bedava kampanyalar internet, dakika ve SMS şeklinde sunuluyor.

Faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği çeşitli Turkcell bedava internet kampanyalarından bahsedeceğiz. Bu kampanyaların bazıları herhangi bir üyelik, alışveriş ve paket yenileme gerektiriyorken; salla kazan gibi fırsatlar herhangi bir üyelik gerektirmiyor. Yazımızın devamında tüm Turkcell bedava internet kampanyalarından bahsedeceğiz. İnternet paketiniz bittiğinde bu kampanyalardan yararlanarak, açıklayacağımız kadar bedava internet kazanabileceksiniz.

Turkcell Hazır Kart Bedava İnternet Kampanyaları

4.5G Salla Kazan Kampanyası

3 Ocak 2020’ye kadar geçerli olacak bu kampanya ile her hafta sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için öncelikle telefonunuza, Dijital Operatör Uygulaması olan “Hesabım” uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bireysel ve kurumsal Turkcell müşterileri, faturalı ve faturasız hat kullanıcıları “Salla Kazan” ile SMS, dakika ve internet kazanabiliyor. Salla Kazan ile hediye alma hakkı Cuma günleri 09:00’da yenilenir ve sonraki Perşembe günü 23:50’ye kadar kullanılabilir. Hediye kullanım hakları, hediyenin hattınıza tanımlanması ile başlar. Kullanımlarınızı ve kalan hediyelerinizi “Hesabım” uygulaması üzerinden sorgulayabilirsiniz. Hediyelerin kullanılması ile ücretlendirmeler, mevcut tarife standartlarıyla gerçekleştirilir. Salla Kazan ile bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS’ler tamamen şansınıza bağlı olarak verilmektedir.

Süper Hediye Kampanyası

18 Ocak 2019 itibariyle, bireysel Turkcell aboneleri, bir üst tarifeye geçmeleri halinde bedava internet kampanyasından yararlanabilirler. Ancak kazanımlar herkes için standart değildir. Geçiş yaptığınız tarife ile mevcut tarifeniz arasındaki fiyat farkına göre belirlenmektedir. Ayrıca Turkcell, 10 yıldan fazla süredir abonesi olan müşterilerine daha uzun hediye internet sunmaktadır. Aşağıdaki tablodan Süper Hediye Kampanyası kazanımlarının detaylarını öğrenebilirsiniz.

Avantajlı Yeni Hat Kampanyası

20 Mayıs 2019’a kadar geçerli olacak Avantajlı Yeni Hat Kampanyası’ndan yararlanmak için son 90 gün içerisinde yeni bir Turkcell faturasız hat almanız gerekmektedir. 12 ay boyunca, tarife kullanımlarınıza ek olarak 1 GB internet ve her yöne 500 dakika hediye edilmektedir. Kampanya kapsamında, bedava internet ve dakikalar yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olacaktır. Avantajlı Yeni Hat Kampanyası‘ndan yararlanılabilecek tarifeler şu şekildedir:

  • Lifecell Seçmece 1.000 dk
  • Turbo Hoş Geldin
  • Fırtına 2 GB, Fırtına 4 GB ve Fırtına 8 GB
  • GNC Maksi
  • Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Fırsat 7 GB ve Lifecell Fırsat 9 GB
  • GNC Super
  • Lifecell Seçmece Karışık 1 GB
  • Lifecell Fırsat Midi
  • GNC Ekstra
  • Yeşil Beyaz 2 GB, Yeşil Beyaz 4 GB ve Yeşil Beyaz 8 GB

Turkcell Faturalı Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Otomatik Ödeme Talimatına Ücretsiz 2 GB İnternet

Faturalı hat kullanıcıları, Turkcell online işlemlerden veya kredi kartı sahibi oldukları bankadan, otomatik ödeme talimatı vererek kampanyaya dahil olabiliyor. İlk faturanın talimat ile ödenmesinin ardından, 2 GB internet hattınıza yüklenecektir. Otomatik ödeme talimatına Turkcell ücretsiz 2 GB internet kampanyası, yalnızca yurt içinde kullanıma açık olacak ve 1 ay geçerli olacaktır. Kampanya sona erdikten sonra varsa mevcut paketiniz üzerinden internet hizmeti almaya devam edeceksiniz. 150 bin katılımcıyla sınırlı olan bu kampanyaya dahil olanlar, dönem içerisinde kalan internet bilgisini KALAN yazarak 2222’ye kısa mesaj atarak öğrenebilirler. Son başvuru tarihi 31 Aralık 2019’dur.

GS Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell faturalı bedava internet kampanyasından postpaid ve prepaid Sarı Paket veya Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerine üye olanlar yararlanabiliyor. Turkcell’in bu paketlerinden birine üyeyseniz, ek bir ücret ödemeden, Galatasaray’ın yendiği her maç için ücretsiz 1 GB internet kazanırsınız. Paketlere üye olmayanlar, aktif katılım yaptıktan sonra otomatik olarak kampanyaya dahil edilirler. Herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. GS Destek 1 GB hediye internet kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Kampanya SIM kart değişikliği yapan Turkcell aboneleri için geçerlidir. SIM kart değişikliği yapan 4.5G uyumlu kart sahiplerine, otomatik olarak bir kod gönderilecektir. Kampanyaya katılmak için kod geldikten sonra 1 ay içerisinde, ENHIZLI yazıp bir boşluk bırakıp, gönderilen bu kodu da yazarak 2222’ye kısa mesaj atmanız gerekiyor. Katılım onaylandıktan sonra Turkcell 10 GB hediye internet 6 ay boyunca geçerli olacaktır. Ücretsiz internet kampanyasına son katılım 31 Aralık 2019’dur.

GNÇ Çatlat Hediye Kap Kampanyası ile 8 GB’a Varan Bedava İnternet

Modern bir tasarımla yenilenerek geliştirilen GNÇ uygulaması, kullanıcılarına bedava Turkcell İnternet kazandırıyor. 26 yaşını doldurmamış tüm Bireysel hat sahipleri ve Hazır Kartlılar bu kampanyadan yararlanabiliyor.

iOS ve Android cihazlarınıza GNÇ uygulamasını indirdikten sonra “Çatlak” bölümünden 2 farklı yumurta sizi karşılayacak. Bu yumurtaları kırarak, herhangi 2 farklı haftanın günü belirleyeceksiniz. Belirlediğiniz bu günlerde uygulamaya tekrar girip, yumurtaları kırarak Turkcell ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Kampanyanın aktifleşebilmesi için öncelikle telefonların ayarlar bölümünden uygulama için konum izni verilmesi gerekiyor. Kampanya günleri değiştirilemez ve yalnızca haftanın 2 günü faydalanılabilir. Uygulama içerisinde yumurtaların kırılması ile 3 farklı hediye kazanılabilir. 3 saat ücretsiz bedava Turkcell internet, 1 saat bedava Turkcell internet ve 1 TL’ye 1 gün boyunca geçerli 1 GB internetten herhangi birisi karşınıza çıkacaktır. Diğer bedava internet kampanyalarında olduğu gibi Çatlat Hediye Kap Kampanyası’nda da kazanımlar yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir