Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartlarıyla ilgili yeni düzenlemeler gereği, her bankanın aidatlı kartlarına ek en az bir adet aidatsız kredi kartı hizmeti vermesi gerekiyor. Bankanızın aidatlı kredi kartını kullanıyorsanız, müşteri temsilcinizi arayarak, aidatsız kredi kartına geçiş yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Böylece yeni kartınız adınıza tanımlanacak, eski kartınız kullanıma kapanacaktır. Bazı bankalar mevcut kartın borçlarını, yeni kartınıza aktarırken, bazıları ise kapalı karta ödemelerinizi yapmanızı isteyebilir. Her iki durumda da bekleyen borçlarınız varsa aidatsız kredi kartınızın limiti de borç tutarı kadar blokeli olacaktır. Ödemelerinizi yapıp borçlarınızı azalttıkça, limitiniz de artacaktır.

Aidatsız kredi kartı hizmetini neredeyse her banka müşterilerine sunmaktadır. İlk kez kart başvurusunda bulunacaklar ve halihazırda kartı olanlar için hazırladığımız aidatsız kredi kartı veren bankalar makalemizde, tüm bankaların ürünlerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı / Fix Kart

QNB Finansbank, CardFinans kredi kartına ek olarak uzun zamandır aidatsız kredi kartı olan Fix kart ile hizmeti vermektedir. Bankanın müşterilerine hazırladığı bu ürün, tek çekim, taksitli alışveriş, nakit avans gibi işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanır. Fakat Fix kredi kartı ile taksit erteleme, harcama taksitlendirme ve diğer kampanyalardan ücretli olarak yararlanırsınız. Fix kart artı paket ücreti 10 TL olup, ekstra kampanyalardan yararlanmak isteyenlerin, kampanyaya dahil olması gerekecektir.

ING Bank Aidatsız Kredi Kartı / Light Kart

Aidat ödemek istemeyen müşterilerine Light kart gönderimi yapan banka, ekstra hizmetlerden de ücretsiz yararlanmanızı sağlıyor. ING Bank aidatsız kredi kartı kullanarak, sonradan harcama taksitlendirme işlemi de yapılabiliyor. Bu durumda bankanın diğer kartlarına uyguladığı faiz ve ücretlerle aynı oranlarda ödeme istenir, ek bir ücret talep edilmez. ING Bank aidatsız kredi kartı başvurusu için şubeleri veya çağrı merkeziyle (0850 222 0 600) iletişime geçmek gerekiyor.

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı / World Eko Kart

Temassız özelliğe sahip World Eko kart, Yapı Kredi’nin aidat ödemek istemeyen müşterilerine hazırladığı ürünüdür. Harcama yaptıkça puan kazandıran, 5 veya 12 ay taksit seçeneğiyle nakit avans çekimine onay veren bir karttır. İlk kez kart kullanacaklar veya Yapı Kredi müşterileri, bankanın çağrı merkezini (444 0 444) arayarak başvuruda bulunabilirler.

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı / Bonus Flexi

Bonus kredi kartı, en çok puan kazandıran, indirimli harcama kampanyalarına sahiptir. Garanti Bankası’nın aidatlı kredi kartı Bonus ile yılda 500 TL’ye kadar bonus kazanabilirsiniz. Bonus Flexi ise kart ücreti olmayan, alışveriş yaptıkça puan kazandırmaya devam eden, müşterilerine özel tasarlanmış bir karttır. Ücretsiz taksitli nakit avans, ekstra atlat, harcama taksitlendirme gibi işlemleri, ekstra ücret ödemeden Flexi kartla da yapabiliyorsunuz. Bonus kartla aynı işlem ücretleri ve faizlere tabii tutulur. Aidatsız kredi kartına başvurmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız, Alo Garanti (444 0 333) veya Garanti web sitesi üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı / Maximum

Bankanın aidatsız kredi kartı, klasik kartla aynı isimdedir. Maximum aidatsız kredi kart özellikleri neredeyse ücretli kartıyla aynı özellikleri taşıyor. Alışveriş yaptıkça maxi puan kazanmaya devam edebilir, harcamalarınızı taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz. İş Bankası aidatsız kredi kartı başvurusunu AIDATSIZ yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızla 4402’ye kısa mesaj atarak yapılabilir.

Diğer bankaların aidatsız kredi kartları şunlardır:

  • Odeabank Bank’O Card

  • HSBC Concept Kart

  • TEB Sade Kart

  • Enpara Kredi Kartı (müşterilerine 2 yıl boyunca 100’er TL kart aidatı öder)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir