Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’ın avantajlı kredi kartı Axess, fırsatlarla dolu, her meslek ve öğrenci grubuna hitap eden bir kart olma özelliği taşıyor. Çeşitli ihtiyaçlara cevap veren Akbank Axess kredi kartı, yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerde acil nakit ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor. Bunun yanında binlerce farklı noktada yapılan alışverişler için Chip-para kazandırırken, çeşitli üye iş yerlerinde de taksit imkanına sahip.

Axess kredi kartı birçok büyük e-ticaret sitesi, alışveriş merkezleri, akaryakıt istasyonları ve sinema gibi alanlarda yapılan harcamalarda indirimler, kampanyalar, ekstra taksit seçeneği ve bol Chip-para avantajı veriyor. Hem memurlar, hem düzenli gelir sahipleri, hem de öğrenciler için önerdiğimiz bir kart türü olan Axess kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, Axess kredi kartı özellikleri nelerdir, gibi konulara yazımızın devamında cevap bulabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaçlarınıza uygun bir Axess kredi kartı başvurusu yapmak son derece kolay. Birkaç adımda Axess resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sitenin anasayfasının en üst kısmında yer alan “Şimdi Başvur” kısmına tıkladığınızda, karşınıza bir form çıkacaktır. Bu formda adınız, soyadınız, cep telefonunuz ve TC kimlik numaranızla birlikte, alt kısımda yer alan güvenlik kodunu da girdikten sonra “Hemen Başvur” butonuna tıklarsanız başvurunuz işleme alınır. Bir süre sonra tarafınıza başvurunuzun durumu ile alakalı olarak bilgilendirme mesajı gelecektir.

Axess Kredi Kartı Başvuru Durumu Öğrenme

Akbank Axess kredi kartına başvurdunuz fakat tarafınıza bir bilgilendirme mesajı gelmediyse, resmi internet sitesi üzerinden başvuru sayfasının yan kısmında bulunan “Başvurum Nerede?” butonuna tıklamalısınız. Bu bölümde bireysel müşteriler için bazı bilgiler istenmektedir. Akbank Direkt Giriş kanalı olan bu sorgulama sayfasında, Müşteri Numarası ve TC Kimlik Numarası bilgilerinden birisiyle, Akbank Direkt Şifresi’ni girdiğinizde, başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Özellikleri

Akbank, müşterilerine kredi kartı ile çeşitli avantajlar sunduğundan bahsetmiştik. Bu avantajları biraz daha detaylandıralım.

Taksit İste: Dilediğiniz herhangi bir yerden yaptığınız peşin alışverişlerinizi taksitlendirmek isteyenler için oldukça faydalı bir özellik. Akbank Axess kredi kartı taksitlendirme işlemlerinde, hem peşin hem de nakit avans kullanımından sonra, bankaya kayıtlı irtibat numaranıza gelen mesaj kodunu 5990’a gönderdiğiniz takdirde 12 aya kadar vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında taksitlendirme işlemini 444 25 25 Akbank Müşteri hizmetleri ve Akbank Direkt İnternet kanalı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Erteleme İste: İster peşin, ister taksitli harcamalarınız için erteleme talebinde bulunabilirsiniz. Axess ile yaptığınız alışverişlerin akabinde, cep telefonunuza gelen mesajdaki kodu 5990’a gönderebilir ve 3 aya kadar erteleme isteğinde bulunabilirsiniz. 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde erteleme avantajından yararlanabilirsiniz.

Ekstre Böldür: Dönem içi ekstre borcunuzun kalan tutarını 2 veya 3 taksite böldürebilirsiniz. Özellikle ödeme güçlüğü çektiğiniz dönemlerde bu özellik işinize yarayacaktır.

Fatura Ödeme ve Otomatik Ödeme Talimatı Verme: Elektrik, su, doğalgaz, telefon faturaları, vergi borçları, eğitim ödemeleri, sigorta ödemeleri, SGK prim ödemeleri, trafik cezası ödemeleri, KYK borcu ödemeleri ve diğer Kurum/Kuruluşların ödemelerini dilediğiniz an Akbank Direkt Mobil ve Akbank Direkt İnternet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödemelerinizi dilerseniz, otomatik ödeme talimatı vererek de yapabilirsiniz. Bu sayede tüm faturaların son ödeme tarihlerini takip etmeniz gerekmez ve size zamandan tasarruf sağlatır.

Axess Kredi Kartları

Her türlü ihtiyacınız içi avantajlı ve bol kampanyalı özellikler sunan Akbank Axess kredi kartları, birbirinden farklı özelliklere sahiptir.

  • Axess

  • Axess Gold

  • Axess Platinum

  • Axess Kampüs Modu

  • Axess Temassız

  • Axess Sanal Kart

  • Axess Business

  • Axess Kobi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir