Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’nın popüler ürünlerinden olan Bonus Kredi Kartı, birçok fırsatla birlikte kullanıcılarına avantajı kullanım imkanı sağlıyor. Bonus, Bonus Gold, Bonus Platinum kartları, en çok tercih edilenlerden. Doğalgaz faturası ödemelerinde ücretsiz 2 taksit, ETS Tur harcamalarında indirimler ve 9 taksit imkanı, seyahat ve konaklama harcamalarında 50 TL bonus, Total’den yapılan akaryakıt alışverişlerinde 30 TL’ye varan bonus gibi birçok farklı kampanyası mevcut.

Öğrenciler, memurlar, düzenli gelir durumuna sahip olanlar, ev hanımları, serbest meslek çalışanları ve diğer meslek grupları için çeşitli avantajlar sunuluyor. Yazımızın devamında Bonus kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, Bonus kredi kart özellikleri nedir, Bonus kredi kartı kampanyaları hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bonus’un resmi internet sitesi üzerinden online olarak 7 gün 24 saat başvurunuzu birkaç kolay adımda gerçekleştirebilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan “Hemen Başvur” bölümüne tıklayarak, karşınıza çıkan ekranda telefon numarası ve TC Kimlik numarası bilgilerini girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer başvurunuz onaylanırsa, kısa süre içerisinde Garanti Bankası Çağrı Merkezi sizi arayacaktır. Bu başvuru için şubeye gitmenize gerek kalmaz.

Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

 • Doğalgaz faturalarını ödemekte güçlük çekenler için 2 taksit imkanı

 • ETS Tur aracılığı ile yaptığınız harcamalarda peşin fiyatına 9 taksit imkanı ve çeşitli indirimler

 • Seyahat ve konaklama harcamalarınızda 50 TL bonus imkanı

 • Total’den yapacağınız akaryakıt harcamalarında 30 TL’ye veren bonus puan tutarı

 • Çilek Mobilya’dan yapılan alışverişlerde +4 taksit imkanı

 • Sevgililer Günü’ne özel 14 TL bonus puan imkanı

 • Marka Çiçek’te yapılan alışverişlerde 15 TL anında indirim fırsatı

 • D & R’de 100 TL Nar puan imkanı

 • LEGOND Discovery Centre’da anında %30 indirim imkanı

 • Madame Tussauds’da yapılan harcamalarda anında %30 indirim fırsatı

 • SEA Life İstanbul harcamalarınız için anında %30 indirim imkanı

 • İşbir Yatak’tan yapılan alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit seçeneği

 • Eureko Sigorta’dan Garantililere özel %20 kârlı tamamlayıcı sağlık sigortası fırsatı

 • Özdilek mağazasının online alışveriş sitesinde yapılan harcamalar için 10 TL indirim fırsatı

Bu kampanyaların yanı sıra birçok alışveriş merkezi ve mağazada geçerli onlarca farklı indirim de Bonus kart sahiplerini bekliyor. Bonus kart avantajlarından yararlanmak için herhangi bir Bonus kartınız olması yeterlidir.

Bonus Kart Türleri ve Özellikleri

Bonus Kart: Harcadıkça müşterisine bonus kazandıran, bedava ve indirimli alışveriş fırsatları sunan ve en çok tercih edilen kart türüdür. Kazanılan her 1 bonus, 1 TL değerindedir. Bu kart ile ödemelerinizi takiben dilediğiniz zaman Bonus kart taksitlendirme imkanına sahipsiniz. Ayrıca ekstre atlat özelliği sayesinde ödemelerinizi 1 ay sonrasına erteleyebilirsiniz.Taksitli nakit avans hizmeti ücretsiz olarak, koşulsuz şartsız tüm kullanıcılara sunulmaktadır. Hesabınızda para olmasa dahi, kartınızdan, internet şubesinden veya Paramatiklerden havale ve EFT işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus Gold: Yüzbinlerce anlaşmalı iş yerinde müşterilere özel bonus ve taksit fırsatlarından yararlanılabiliyor. Bonus Gold ile taksitli alışveriş keyfini yaşayabildiğiniz gibi, bonus kazanabilirsiniz. Bonus Gold ile aylık 2.000 TL üzeri alışverişlerde %25 daha fazla bonus kazanılır. Öde geç özelliği sayesinde 50 TL ve altı alışverişlerde temassız post terminali özelliği olan cihazlardan şifre ve imzaya gerek kalmadan saniyeler içerisinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus Platinum: Tüm alışverişlerde diğer kartlara göre %50’den fazla bonus kazanılır. Restoran ve otel harcamalarından size özel teklifler ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Aylık 2.000 TL üzeri harcamalar için %25 daha fazla bonus alma imkanı bulunurken, 4.000 TL üzeri harcamalar için %50 daha fazla bonus kazanma imkanı bulunuyor.

Bonus Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres:

Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 34340 Levent Beşiktaş İstanbul

Tel:+90 212 318 18 18

Faks: +90 212 318 18 88

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir