Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu

Öğrencilere, emeklilere, taraftarlara, hemşirelere ve diğer birçok farklı gruba özel, avantajlı özellikler sunan CardFinans hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Hangi tür özellikleri ile ön plana çıkıyor, nasıl başvuruda bulunulur, gibi sorulara yanıt bulabileceksiniz.

CardFinans’ın Öne Çıkan Özellikleri

QNB Finansbank’ın kredi kartı CardFinans, gerek telefonunuzdan gerekse bilgisayarınızdan kontrol edebileceğiniz işlemler ile her türlü bankacılık işlemini yapabilmenizi sağlıyor. Ayrıca paraya ihtiyaç duyduğunuzda bankanın nakit avans özelliğini kullanabilirsiniz. QNB Finansbank CardFinans kredi kartı özelliklerini aşağıda sizler için derledik.

Nakit İhtiyacınız mı Var?

Anında Kredi: CardFinans müşterileri 7 gün 24 saat cep şubesi, internet şube, telefon bankacılığı veya ATM’ler aracılığı ile anında kredi kullanabilir. Kredi kartınızın son ödeme tarihine kadar tamamen masrafsız sunulan bu özellik ile bedava kredi çekebileceksiniz.

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans: 6, 9 veya 12 ay taksitle ihtiyaçlarınız için formalitesiz nakit avans çekebilirsiniz. Bankanın belirlemiş olduğu faiz oranları dikkate alınarak hesaplanan bu özellik için ekstra faiz ödenmez. İşlem ücreti ve BSMV tutarı 0 TL’dir. 0 850 222 0 900 numaralı CardFinans Müşteri Hizmetlerini arayarak, ATM’lerden veya internet şubeden işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün.

Taksit ve İndirim Avantajları

Taksit Kolay: Alışverişlerinizi peşin olarak ödediğiniz için üzülmenize gerek yok. 50 TL ve üstü tutarındaki harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz. İşlem ücreti ve BSMB tutarı 0 TL’dir. Taksit sayısına göre faiz oranı hesaplanmaktadır. Bu özellikten yararlanmak için mobil bankacılık, QNB Finansbank ATM’leri, internet şube veya telefon bankacılığı yöntemlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Market ve Benzin Programı: CardFinans’ın bu programına katılarak, 50 TL ve üzerindeki alışverişleriniz için market, benzin gibi yerlerden %5 indirimli olarak alışveriş yapabilirsiniz. Çağrı merkezi, cep şube, ATM ya da Çağrı Merkezi kanalı ile katılım talebi oluşturuluyor. SMS ile “BM” yazıp 2273’e göndererek SMS yöntemini de tercih edebilirsiniz.

Eğitim ve Sağlık Paketi: 100 TL’den 10.000 TL’ye kadar olan tek seferde yaptığınız harcamalarınız için vade farksız 3 taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Paket ücreti aylık 10 TL’dir. ATM, şube, internet şube, cep şube veya Çağrı Merkezi ile bu pakete kayıt olabilirsiniz.

Ekstre Taksitlendirme: Kredi kartı ödemelerinizi daha rahat yapabilmek için ekstre taksitlendirme özelliğinden işlem ücreti ve BSMV tutarı ödemeden faydalanabilirsiniz. Hesap özeti borcunuzun asgari ödeme tutarını ödedikten sonra geriye kalan borcunuz için 6, 9 veya 12 ay taksit seçeneği sunuluyor. Büyük taksitlerinizi ufaltmak için faydalı bir özelliktir.

Birikim Özelliği

Altın Biriktiren Hesap: Müşterinin belirlemiş olduğu bir tutar kadar kredi kartından her ay düzenli birikim yapılır. Talimatın verilmesini takiben her ay sürekli olarak birikiminiz artar. 0,5 gr altından 100 gr altına kadar istediğiniz bir tutar seçebilirsiniz. Bu kampanyayı vadesiz hesabınızdan da aktifleştirebilirsiniz. Altınlarınızı çalınma riski olmadan güvenle biriktirebilirsiniz.

CardFinans’a Nasıl Başvurulur?

Telefonunuzdan, banka şubesinden, ATM’den veya bilgisayarınızdan QNB Finansbank CardFinans kredi kartına başvuruda bulunulabilir. Ön onayın ardından olumlu değerlendirilen başvurular, müşteriye bildirilir ve kart hazırlandıktan sonra teslim edilir. Böylelikle CardFinans avantajlarından yararlanabilirsiniz. Başvuru yöntemleri ise şu şekildedir:

İnternet Şubeden CardFinans Başvurusu: CardFinans.com’u ziyaret ederek, CardFinans başvurusu yapılabiliyor. T.C. kimlik numarası ve telefon numarası girildikten sonra kredi kartı başvurunuz değerlendirme sürecine tabi tutulur. Olumlu veya olumsuz olarak bildirilir.

SMS ile CardFinans Başvurusu: Cep telefonunuzun SMS uygulamasını açıp 3452’ye T.C. kimlik numaranızı göndererek işlemi başlatabilirsiniz.

Mobil Şubeden CardFinans Başvurusu: Android ve iOS işletim sistemli cihazlarınızdan erişebileceğiniz CardFinans uygulaması menüsünden bu başvuruyu yapabilir ve başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Şube ve ATM’den CardFinans Başvurusu: 24 saat açık ATM’lerden veya mesai saatleri içerisinde şubelere giderek CardFinans’a başvurabilirsiniz. Şube aracılığı ile yapılan başvurularda limit bilgisini de öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir