Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

“Bedavası en bol kredi kartı” sloganı ile 250.000’i aşkın üye iş yerine sahip Denizbank Bonus kredi kartı, yurt içi ve yurt dışı alışverişlerde, online ödemelerde ve taksitli ödemelerde kullanılabiliyor. Aynı zamanda yapılan alışverişler için Bonus kazandırarak; bedava alışveriş imkanı sunuyor. Yazımızın devamında avantajı kredi kartlarından olan Bonus kredi kartına nasıl başvuru yapılır, ne gibi özelliklere sahiptir, Bonus kredi kartı almak isteyenleri ilgilendirenler nelerdir, gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvuruları için Kullanılabilecek Yöntemler

Mobil bankacılık, telefon bankacılığı, banka şubeleri, ATM’ler ve SMS bankacılığı yöntemlerinden herhangi birisini kullanarak Denizbank kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Bu yöntemlerden yalnızca banka şubesi kanalını mesai saatleri içerisinde tercih etmelisiniz. Diğer tüm yöntemleri 7 gün 24 saat kullanabilir, Denizbank müşterisiyseniz her an kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

SMS ile Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri ile Vakıfbank kredi kartına SMS ile başvuruda bulunmak için “Bonus” -bir boşluk- “TCKN” bilgilerinizi 1953’e mesaj gönderebilirsiniz. Bankanın değerlendirmesini takiben tarafınıza olumlu veya olumsuz olarak başvuru durumunuz bildirilir. Banka ile görüşmenizin ardından kredi kartınız adresinize postalanır.

Telefon Bankacılığı ile Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

0 850 222 0 800 Denizbank telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu yapılmaktadır. Dilerseniz müşteri temsilcisi ile görüşmenizde kart özellikleri, kart çeşitleri, ücretler ve kampanyalar hakkında aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Denizbank kullanıcılarına Bonus Gold Kart, Bonus Platinum Kart, Afili Bonus, Taraftar Kart, Emekli Bonus, D-Şarj Bonus gibi kart türleri sunmaktadır. Her birinin farklı bir avantajı olduğu gibi; size uygun olanı telefon bankacılığı müşteri temsilcisiyle olan görüşmenizde öğrenebilirsiniz.

ATM ve Şubelerden Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank ATM’lerini 7 gün 24 saat kredi kartı başvurusu için tercih edebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde ise herhangi bir Denizbank banka şubesine giderek kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank.com üzerinden “Kartlar” – “Deniz Bonus Card” menüsünü takip ederek online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, güvenlik kodu bilgilerini doldurduktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu menüden “Sizi Arayalım” butonuna tıklayarak banka müşteri hizmetlerinin sizi aramasını talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile görüşmenizin ardından kredi kartınız adresinize postalanacaktır.

Mobil Bankacılık ile Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank’ın mobil uygulamasına giriş yaparak, “Kartlar” menüsünden yeni bir kredi kartı için başvuru yapılabilir.

Denizbank Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Yurt içi ve yurt dışı harcamalardan Bonus para kazandıran Deniz Bonus Kart, kazanılan bu puanlarla bedava alışveriş yaptırıyor. Diğer öne çıkan özellikleri ise:

Nakit Avans: Denizbank Bonus kredi kartı kullanıcıları, limitleri dahilinde internet şubeden veya mobil şubeden her an nakit avans başvurusunda bulunabilirler. %5,00 + 15 TL ücreti ile kredi kartınızdan acil ihtiyaçlarınız için nakit sağlayabilirsiniz.

Taksitli Alışveriş: Üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde 3, 6, 9 ve 12 ay taksit imkanından yararlanmak mümkün. Ayrıca tek seferde peşin ödenen harcamalar için de sonradan taksitlendirme uygulaması vardır. Belirli bir ücret ile harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı: Hem faturalarınız hem ödemeleriniz hem de vadeli borçlarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Cep Telefonuna TL Yükleme: İnternet şubeden, mobil şubeden veya ATM’lerden her an Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone aboneleri cep telefonlarına TL yükleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir