Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları, kullanıcılara her türlü alışverişi hızlı, pratik ve avantajlı yapmalarını sağlıyor. Harcama taksitlendirme, erteleme gibi özellikleri sayesinde, tüketicilerin alışverişlerini bütçelerini zorlamadan rahatlıkla yapabiliyor. Çeşitli kampanyalarla tüketiciler ayrıcalıklı hizmet ağından yararlanıyor.

Alışverişte büyük kolaylık sağlayan Enpara kredi kartını alanlar, harcadıkça bankaların sunduğu kampanyalarla kar elde ederken, yıllık kart aidatı da ödemiyor. Kart aidatı olmayan tüm bankaların kartları, taksitlendirme yapmayan ve kampanyalardan kısıtlı yararlandıran özelliklere sahip. Enpara ise müşterilerinden kart kullanım bedeli almazken, tüm kampanyalardan aidatlı kartlar gibi yararlandırır. Bankanın birbirinden avantajlı hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, Enpara kredi kartı başvurusunu hemen aşağıda belirttiğimiz kanallardan yapabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

Banka müşterilerinden ömür boyu kart kullanım bedeli (aidat) almıyor. Bunun yanı sıra kart kullanıcılarına 2 yıl boyunca yıllık 100 TL aidat öder. Müşterileri kartlarına yatırılan tutarı istediği alışveriş için kullanabilir.

Kredi kartıyla yapılan harcamaları sonradan taksitlendirme imkanı sunar. Bunu yaparken de müşterilerini düşünür. Her ay 3 harcamanızı, faiz ve komisyon ücreti ödemede taksitlendirirsiniz.

Harcamalarınızı yaparken indirimlerden yararlanabilmeniz için Sportify ve Netflix’ten yaptığınız harcamalarınızda, %50 indirim yapar. Ayrıca kitap alışverişlerini Kidega.com adresi üzerinden yapanlar 15 TL indirimli ücret öder. Dönemlik yaptığı anlamalar ile pek çok harcamanızı karlı hale getirir.

Bankanın müşterilerine sunduğu kredi kartı avantajları bunlarla sınırlı değildir. Vadeli hesaplara ek faiz imkanı, ayın Enparalılarına özel indirimler, diğer ATM’lerden yapılan işlemlerde ayda 2 kez ücretsiz işlem yapma hakkı gibi pek çok avantaj da sizleri bekliyor.

Enpara müşterilerine şube kanalıyla hizmet vermiyor, fakat çağrı merkezini aradığınızda, sıra beklemeden, isteğinizi anında yanıtlar. ATM işlemlerinizi ise QNB Finansbank ATM’leri ücretsiz olarak yapabilirsiniz. ATM’nin bulunmadığı yerlerde, diğer banka ATM’lerinden hesabınıza ücretsiz para yatırabilir ve hesabınızdan para çekebilirsiniz.

Kartın nakit avans limiti üzerinden, nakde ihtiyacınız olduğunda ise tutara yansıyacak %15 KKDF ve %5 BSMV ücretler, işlem yapabilirsiniz. Kartınızı kullanarak yapacağınız fatura ve Motorlu Taşıtlar Vergisi gibi ödemelerini ücretsiz gerçekleştirirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Ömür boyu aidat almama sözü veren bankadan kart sahibi olabilmek için QNB Finansbank’tan aldığınız herhangi bir üründe gecikmeli ödemeler yapmamış olmanız gerekiyor. Ayrıca düzenli bir geliriniz olmalı ve kredi notunuz uygun olmalıdır. Banka müşterileri Enpara kredi kartı başvurusunu internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden yapabilir. Enpara müşterisi olmayanlar ise dijital bankanın web sitesi üzerinden hızla başvuru yapabilirler. Bu durumda onaylanan başvuru sonrası, Enpara müşteri temsilcisi tarafından aranırsınız. Sizin müsait olduğunuz tarih ve saatte adresinize kartınız ulaştırılır.

Öğrenciler de Enpara kredi kartı başvurusu yapabiliyor. Başvuru sırasında forma öğrenci kimlik bilgisi eklendiğinde, başvurular olumlu değerlendirilebilir.

Enpara Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir?

Enpara kredi kartı başvurusu olumlu değerlendirilen kişilerin, QNB Finansbank’ta mevcut kartı olması halinde, limitler ortak belirlenir. Aylık net gelirinize göre toplam müşteri kart limitiniz belirlenir. Buna göre QNB Finansbank’ta kartınız yoksa ve belirttiğiniz özel bir seçiminizin olmaması halinde, maksimum limitte belirlenir.

Enpara Kredi Kartı ile İnternet Alışverişleri Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartı başvurusu olumlu değerlendirilen kişilere, kartları internet alışverişine kısıtlı olarak teslim edilir. Kartınızı internet alışverişlerine açmak isterseniz, Enpara’nın internet veya cep şubesinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca daha güvenli harcamalar için kendinize aylık limit belirleyip, harcamaların yalnızca tanımlı limite bağlı yapılmasını sağlarsınız.

Bankanın asıl karta bağlı olarak sanal kart ve ek kart uygulaması ise bulunmuyor.

Enpara Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres:

QNB Finansbank A.Ş.

Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul

Telefon No : 0 (212) 318 50 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir