Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’nın, 8 yıldır Bonus kredi kartıyla taksitli veya nakit alışveriş yaptırmakla kalmıyor, müşterilerine sürpriz indirimler, bedava alışveriş ve miller ile seyahat gibi fırsatlar sunuyor. Bedavası bol kart ile yapılan her harcamadan bonus kazanırsınız. Ayrıca her ay 300’den fazla yaptığı kampanyalarla, harcamalarınızla kara geçebilir, yılda ise 400 TL kazanma fırsatını yakalarsınız.

Kart başvurusunu yapan ve olumlu değerlendirilen Garanti müşterileri, Bonus kart ayrıcalıklarından anında yararlanmaya başlar. Kart avantajları ve Garanti kredi kartı başvurusunu nasıl yapacağınıza dair tüm bilgileri makalemizden inceleyebilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Özellikleri

Seveni de kullananı da bol Garanti kredi kartı Bonus ile yapılacak harcamalarda kazanılan 1 bonus, 1 TL’ye denk gelir. Bonuslarınızı ise bankanın POS cihazından yapılan taksitli veya nakit harcamalarınızı ödemek için kullanabilirsiniz.

Bonus Trink özelliğiyle, kartınızı kullanmaya gerek kalmadan, tek dokunuşunuzla alışveriş yapabilirsiniz. Bu hizmet güvenlik sebebiyle 90 TL ile sınırlıdır.

Nakit ihtiyaçlarınıza anında yanıt verir. Kart limitiniz uygun olduğunda, ücret ödemeden yalnızca bankanın uygun faiz oranıyla, nakit avans çekebilirsiniz.

Harcamalarını tek çekim yapanlar, dönem ekstreleri kesilmeden, işlem taksitlendir özelliği ile sonradan taksitlendirme hizmetinden yararlanırlar. Ayrıca ekstre atlat hizmetini kullanarak, ödemenizi bir sonraki ay yaparsınız. Ekstre içerisinde yüklü yapılan bir alışveriş olduğunda, bütçenizi sarsmasına gerek yok. Harcamanızı isterseniz bir sonraki dönem borcunuza işlemi erteleyebilirsiniz.

Banka hesabında paranız olmadığında ise Garanti Bonus kredi kartı limitini kullanarak, havale veya EFT yaparsınız.

Bonus kartınızla sanal kart ve ek kart kullanımı da yapabilirsiniz. Güvenli alışveriş sağlayan sanal kartlarla yapılan harcamalar da bonus kazandırır. Garanti internet ve mobil üzerinden sanal kart oluşturulabilir. Ek kartlar da alışverişlerde bonus kazandırır. Asıl kartın tüm özelliklerini taşır ve kampanyalardan yararlanmaya devam edersiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Bonus kredi kartı başvurusu bankanın internet şubesi, Alo Garanti (444 0 333) ve şubeleri aracılığıyla alınmaktadır. Garanti kredi kartı başvurusunu dijital kanallardan yapan ve banka müşterisi olmayanların, onay aldıktan sonra şubeye gitmelerine de gerek yok. Garanti Bankası kartınızı sözleşmenizle birlikte adresinize gönderecektir.

Başvurunuz onaylandıktan sonra Garanti web sitesi üzerinden kartın nerede olduğu görüntülenebilir. Ayrıca kartınızın herhangi bir Garanti şubesine gönderilmesini de talep edebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartları

Garanti kredi kartlarının her biri özel fırsatlar ve ayrıcalıklar sunuyor. Bedavası bol Bonus, prestijli ve bol bonuslu Bonus Gold ve harcamalarda ekstralar kazandıran Bonus American Express arasından size uyan kampanyalı kartı seçebilirsiniz. Bonus Platinum ve kart aidatı olmayan Bonus Flexi ve öğrenciler için Bonus Genç bankanın diğer ayrıcalıklı kartlarıdır.

Garanti Bonus Flexi Aidatsız Kart Başvurusu

Kart ücreti ödemeden alışveriş yapıp, bonus kazandıran Garanti Bonus Flexi, diğer tüm kart ayrıcalıklarından ücretsiz olarak yararlanmanızı sağlar. Ekstra atlat, taksitli para, ücretsiz taksitli nakit avans kampanyalarına katılabilir, karttan EFT ve havale yapabilirsiniz. Bonus Flexi ile yapılan elektronik harcamalarda ise en fazla 3 taksit imkanı vardır. Ayrıca ayda ortalama 500 TL harcama yaparak, yılda 55 TL indirim ve ekstra bonuslar kazanma fırsatınız da vardır.

Garanti aidatsız kredi kartı başvurusu, dijital kanallar ve şube aracılığıyla alınmaktadır.

Garanti Bonus Genç Kredi Kartı Başvurusu

Öğrenciler için tasarlanan, 18-25 yaş arasındaki gençlerin başvuru yapabileceği karttan, yıllık aidat alınmaz. Diğer Bonus kartlarında olduğu gibi öğrenci kartlarında da harcamalar taksitlendirilebilir, erteleyebilir veya nakit avans çekebilirsiniz. Kafe, restoran harcamalarında ise ekstra bonuslar gençleri bekliyor. Bonus Genç kredi kartı başvurusunu Garanti internet bankacılığı, Alo Garanti ve şubelerden yapabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres:

Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 34340 Levent Beşiktaş İstanbul

Tel:+90 212 318 18 18

Faks: +90 212 318 18 88

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir