Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Avantajı, taksitlendirmesi ve nakit avansı bol bir kredi kartı arıyorsanız, Halkbank’ın sunduğu Paraf tam da size göre. Bu kredi kartı ile ödemeleriniz için talimat verebilir, restoranlar ve İspark gibi noktalardan indirimli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. İçeriğimizde sizlere Halkbank Paraf’ın ne gibi özelliklere sahip olduğunu, hangi yöntemlerle başvuruda bulunabileceğinizi açıklayacağız. Ardından birkaç kolay adımda dilediğiniz yöntemle Halkbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri Nelerdir?

İnternetten, mobil uygulamadan, telefon bankacılığından, şubelerden, ATM’lerden veya SMS ile Halkbank kredi kartı başvurusu yapılabilir. Dilerseniz başvurularınızı 0 850 222 0 400 numaralı Halkbank Diyalog Merkezi’nden, Halkbank internet şubeden veya banka şubelerinden sorgulayabilirsiniz. Şimdi kredi kartına hangi kanallardan başvuruda bulunabileceğinize değinelim.

SMS ile Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank’ın geliştirdiği kredi kartlarını Paraf ve Parafly diye 2 ana başlığa ayırmak mümkün. Uçmayı sevenlerin ve bol hediye mil kazanmak isteyenlerin tercih edebileceği Parafly kart için başvuruda bulunmak için SMS üzerinden PARAFLY -bir boşluk- TCKN -bir boşluk- Aylık Gelir Miktarı bilgilerini 3452’ye gönderebilirsiniz. Paraf kredi kartı başvurusu için ise PARAF -bir boşluk- TCKN -bir boşluk- Aylık Gelir Miktarı bilgilerini 3452’ye gönderebilirsiniz.

İnternet Şubeden Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Online ve hızlı bir başvuru için internet şubeyi kullanabilirsiniz. Parafcard.com.tr adresini ziyaret ettikten sonra sağ üst kısımda yer alan “İnternet Şubesi” veya “Hemen Başvur” linklerinden birisini tıklayarak başvuru formunda yönlendirilirsiniz. Halkbank müşterileri için İnternet Şube üzerinden işlem yapılırken, Halkbank müşterisi olmayanlar “Hemen Başvur” bölümünden kayıtlarını oluşturabilir.

Telefon Bankacılığı ile Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Diyalog Çağrı Merkezi aracılığı ile belirlemiş olduğunuz limit dahilinde kredi kartı başvuru talepleriniz iletebilirsiniz. Bunun için 0 850 222 0 400 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Kredi kartı hakkında aklınıza takılan soruları, ücretleri, faiz oranları, limit sınırınız veya kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Banka Şubeleri ve ATM’lerden Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

7 gün 24 saat Halkbank ATM’lerinden kartlı ve kartsız menüleri kullanarak başvuruda bulunabileceğiniz gibi; mesai saatlerinde herhangi bir ildeki Halkbank şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartınız hazırlandıktan sonra belirtmiş olduğunuz adrese kargolanır ve hemen ardından kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Taksitli Nakit Avans: Kredi kartınızın kullanılabilir limiti dahilinde dilediğiniz bir an taksitli nakit avans işlemini yapabilirsiniz.

Nakit Avans: Dönem içerisinde paraya ihtiyaç duyduğunuzda saniyeler içerisinde hesabınıza nakit avans ile para akışı sağlayabilirsiniz.

Borç Taksitlendirme: Paraf ile yaptığınız alışverişlerinizde borçlarınızı 12 aya kadar taksitlendirerek ödeme şansınız bulunuyor. İş yerleri taksit yapmasa dahi, banka ile iletişime geçerek borçlarınızı taksitlendirebilirsiniz.

Sonradan Taksitlendirme: Dilerseniz Paraf üye iş yerlerinden, dilerseniz de Paraf üye iş yeri olmayan noktalardan yaptığınız peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Fatura Talimatı: Elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet, vb. faturalarınızı ödeme tarihi içerisinde düzenli olarak talimat vererek ödeyebilirsiniz. Faturalarınızı tek tek takip etmek zorunda kalmazsınız.

Birikimli Mevduat Hesabı: Birikimlerini bir hesapta tutarak kısa ve uzun vadede kazançlı çıkmak isteyenlerin yararlanabileceği bir özelliktir. Ayrıca birikimli mevduat hesabı için otomatik talimat verenleri ekstra oranlar bekliyor.

HGS Otomatik Yükleme Talimatı: Aracınızın HGS bakiyesini sürekli kontrol etmekten bıkanlar için otomatik HGS yükleme talimatı özelliği kullanılabilir.

3D Secure: Bir kredi kartı güvenlik özelliği olan 3D Secure ile internet üzerinden yapacağınız alışverişleriniz için gözünüz arkada kalmasın.

Temassız Ödeme Özelliği: Hızlı ve rahat ödeme aracı olan temassız ödeme özelliği sayesinde bozuk para ve para üstü derdiniz olmayacak.

Halkbank Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres:

Genel Müdürlük (Batı Ataşehir)

Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4/1 34746 Ataşehir / İstanbul
Telefon: (0216) 503 70 70
Faks: (0212) 340 93 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir