ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

Ayrıcalıklarla dolu ING Bank kredi kartlarından kendiniz için uygun olanı belirledikten sonra, aşağıda sıraladığımız başvuru yöntemlerini kullanarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. ING Bank; Pegasus BolBol Kredi Kartı, Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı, Bonus Card, Turuncu Ekstra Kart ve aidatsız olan Light Kart seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Şimdi bu kartların özelliklerine ve ardından hangi yöntemlerle başvuruda bulunabileceğinizi açıklayalım.

ING Bank Kredi Kartları ve Özellikleri

Harcadıkça bedava alışveriş yaptıran, uçtukça bedava mil kazandıran, taksitli alışveriş özelliği sunan ve nakit avans çekerek nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ING Bank Kredi Kartları şu şekilde listelenebilir:

ING Bonus Card: Hem yurt içi hem de yurt dışı harcamalarınızı ING Bonus Card ile yapabilir; bol bol Bonus para kazanabilirsiniz. ING Bonus dünyasına adım atanlar, ilk aylarında yapacakları alışverişlerden %20, toplamda ise 100 TL değerinde Bonus para kazanıyor. ING Bonus + destek sayesinde asistan hizmetlerinden de faydalanmak mümkün. Bu kredi kartı kullanıma göre Bonus Plus Card veya Bonus Premimum Card’a terfi ettirilebilir. Temassız ödeme, nakit avans çekme, taksitli alışveriş, peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi ve otomatik ödeme talimatı gibi özelliklerden yararlanılabilir. Diğer kart türlerinin hepsinde bu avantajlar sunulmaktadır.

ING Bonus Plus Card: Daha fazla Bonus kazanmak için tercih edebileceğiniz kart türüdür. Bonus Card kullanıcıları Plus Card’a geçebilmek için 12 ay boyunca en az 75 TL değerinde Bonus para kazanmalıdır. Özel kampanyalardan kazanılan ekstra bonuslar, buna dahil edilmez. Ayrıca ek kartların kazandığı puanlar da kredi kartı terfilerinde dikkate alınmamaktadır.

ING Bank Bonus Premium Card: 12 ay boyunca en az 150 TL değerinde Bonus para kazanan ING Bonus Plus Card kullanıcıları bu karta terfi edebilir. Premium Cardlar, en fazla Bonus para kazandıran kart çeşididir. Taksitli ve taksitsiz nakit avans, temassız ödeme, alışveriş taksitlendirme gibi avantajlardan Premimum Card sahipleri yararlanabilir.

ING Pegasus BolBol Premimum Kart: Ayrıcalıklı seyahat ettiren kart olarak nitelendirilen BolBol Preimum kart sahipleri Sabiha Gökçen Havaalanı’nda %50 indirimli lounge ve vale kullanım hizmetinden yararlanabilir, seyahat sigortası ayrıcalığını kullanabilir ve ücretsiz hızlı geçiş özelliğinden faydalanabilir. BolBol Premimum kullanıcıları her 100 TL’lik alışverişlerde 50 BolPuan kazanabilir.

ING Bank Turuncu Ekstra Kart: Diğer kredi kartlarının sunduğu özelliklere sahip olan bu kredi kartında ekstra olarak %2 ek faiz sunulur.

Light Kart: Yıllık kart aidatı olmayan tek ING kredi kartıdır. Light Kart kullanıcıları, peşin ödeme yaptıktan sonra, ödemelerini taksitlendirebilir. +Destek ile ihtiyaç duyulan her an asistans hizmetlerinden faydalanılabilir. Light Kart başvurusu için 0 850 222 0 600 numaralı ING Bank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri Nelerdir?

Banka Şubeleri ve ATM’lerden ING Bank Kredi Kartı Başvurusu: Herhangi bir ING Bank şubesi veya ATM’si kanalıyla kredi kartına başvuru yapılabilir.

Mobil Bankacılık ile ING Bank Kredi Kartı Başvurusu: ING Bank’ın mobil uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra, T.C. kimlik no ve internet şifresi bilgileriyle giriş yapıp başvurunuzu yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile ING Bank Kredi Kartı Başvurusu: 0 850 222 0 600 numaralı ING Bank Çağrı Merkezi ile hızlı ve güvenli bir şekilde kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

SMS ile ING Bank Kredi Kartı Başvurusu: Bonus, Pegasus BolBol Classic ve Pegasus BolBol Premium kartlar için başvurular şu şekilde yapılabilir;

  • Bonus Card başvurusu için: KART -bir boşluk- TCKN yazıp 2205’e gönderebilir,

  • Pegasus BolBol Classic Kart başvurusu için: PGSKLASIK -bir boşluk- TCKN yazıp 22 05’e gönderebilir,

  • Pegasus BolBol Premimum Kart başvurusu için: PGS -bir boşluk- TCKN yazıp 2205’e gönderebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile ING Bank Kredi Kartı Başvurusu: ing.com.tr adresini ziyaret ederek ana menüde yer alan “Diğer” kategorisi altındaki “Kartlar” butonuna tıklayarak “Kart Çeşitleri”nin yer aldığı sayfaya yönlendirilirsiniz. Buradan dilediğiniz bir kart türü için ING kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir