İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

En çok müşterisi bulunan kredi kartlarından birisi de Maximum kredi kartlarıdır. Türkiye İş Bankası’nın müşterilerine özel avantajlarla sunulan Maximum kredi kartları: Master Standart, Mastercard Gold, Visa Klasik, Mastercard Platinum, Visa Premier, Visa Platinum, Maximum Tema ve İş’te Üniversiteli kredi kartlarıdır. Bu kartlardan her biri farklı özelliklere ve farklı avantajlara sahiptir. İhtiyaçlarınıza uygun bir tercih yapabilmeniz için bu kartların özelliklerinden ve avantajlarından bahsedeceğiz. Bunun yanında İş Bankası kredi kartı başvurusu hangi kanallardan ve nasıl yapılır, İş Bankası kredi kartı ücretleri nelerdir, gibi sorulara yanıt vereceğiz.

İş Bankası Kredi Kartı’na Hangi Kanallardan Başvuru Yapılabilir?

İnternet Üzerinden Maximum Kredi Kartı Başvurusu: Türkiye İş Bankası web sitesi (isbank.com.tr) üzerinden “Bireysel – Bireysel Kartlar – Kredi Kartları” menüsünü takip ederek online başvuru yapabilirsiniz

SMS ile İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu: “MAXIMUM, T.C. kimlik numarası” bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 4402’ye gönderebilirsiniz. Başvuru değerlendirme sonucunuzun ardından tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Telefon Bankacılığı ile İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu: 365 gün 0850 724 0 724 numaralı Türkiye İş Bankası Çağrı Merkezi aracılığı ile yeni bir kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

ATM’lerden ve Banka Şubelerinden İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu: Binlerce farklı Türkiye İş Bankası ATM noktasını ziyaret ederek, 24 saat kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde de banka şubelerine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurusu için ise yanınızda öğrenci belgesi bulundurmanız gerekiyor.

İş Bankası Kredi Kartları Özellikleri ve Yıllık Aidat Ücretleri

İş Bankası Maximum Kredi Kartı: Yurtiçinde ve yurtdışında kullanabileceğiniz, yıllık aidat ücreti 66 TL olan bir kredi kartıdır. Anlaşmalı alışveriş noktalarından yapılan harcamalarda taksit avantajı bulunuyor. Bunun yanında Maximum kart sahipleri, yaptıkları alışverişlerden MaxiPuan kazanabiliyor. Nakit ihtiyacı olduğu zaman, hem mobil uygulama üzerinden hem de internet bankacılığı üzerinden dilediğiniz anda avans çekebilirsiniz. Çekilen nakit avanslar, 12 aya kadar vade seçeneğiyle sunulmaktadır.

İş Bankası Maximum Gold Kredi Kartı: Hem yurtiçi hem de yurtdışı alışverişlerde kullanılabilir. Asistan hizmetleri (kaybolma ve çalınma hasar ödemesi, araç çekici hizmeti, konuta doktur veya ambulans gönderilmesi, profesyonel ev hizmetleri, sağlık ile ilgili bilgilendirme, ulaşım ile ilgili bilgilendirme, çilingir, elektrik, sürücü hizmetleri, vb.) kart sahiplerine özel olarak sunulmaktadır. İş Bankası Maximum Gold yıllık kart ücreti 88 TL’dir.

İş Bankası Platinum Kredi Kartı: Yıllık kart aidat ücredi 100 TL’dir. Maximum standart kart ve Gold kart özelliklerinin tümüne sahiptir. Bunun yanında yurtiçinde geçerli olan (araç trafik muayene organizasyonu tıbbi yardım, hastalık durumunda refakatçi seyahati ve konaklaması, vefan eden sigortalının birinci derece yakınına danışmanlık hizmeti) birçok hizmetten yararlanılabilir. Yurtdışı hizmetleri ise özel sağlık sigortası, tıbbi nakil, hastane depozitoları, ilaç gönderilmesi, bilgi servisi gibi hizmetlerdir.

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı: Seyahat etmeyi sevenler için oldukça avantajlı bir kredi kartıdır. İş Bankası Maximiles kredi kartı ücreti yıllık 110 TL’dir. Standart Maximum kart özelliklerine sahiptir. Bunun yanında yapılan seyahat alışverişleri için bedava mil ve MaxiPuan kazandırmaktadır.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı: Üniversite öğrencileri için sunulan bir kredi kartıdır. Maximum kart özellikleri barındırır. Yükseköğrenimini sürdüren öğrenciler, öğrenci belgesi ile birlikte başvuruda bulunabiliriler. SMS ile İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurusu için telefonun SMS uygulaması üzerinden “ÜNİK – T.C Kimlik numarası” bilgileri yazılarak 4402’ye gönderilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir