Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Maximum kredi kartı, hem yurt içi hem de yurt dışı harcamalarda kullanıma uygundur. Bireysel ve kurumsal kimliğinizle İş Bankası’na Maximum kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Yıllık üyelik ücreti ödemek istemeyenler için İş Bankası aidatsız kredi kartı seçeneği sunmaktadır. İçeriğimizde ayrıcalıklı Maximum kredi kartına nasıl başvuru yapılabilir, kart özellikleri ve yıllık üyelik ücretleri nedir gibi konularda bilgilere yer verilmiştir. Maximum kredi kartlarını tanımak ve size uygun kartı seçmek için içeriğimize göz atabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Özellikleri

İş Bankası, müşterilerine kolay ödeme koşulları sağlarken, harcama yaptıkça indirim ve Maxipuan kampanyalarından yararlandırıyor. Maximum kredi kartı genel özellikleri şöyledir:

 • Nakit paraya ihtiyaç duymanız durumunda, Maximum kredi kartı limitini kullanarak, 7 gün 24 saat nakit avans (tek çekim veya 12 aya varan vade seçenekleriyle) çekebiliyorsunuz.

 • Türkiye İş Bankası vadesiz hesabı olan kart kullanıcıları, ATM’den kredi kartları üzerinden hesaplarına ulaşıp, işlem yapabiliyor.

 • Üye iş yerlerinde yapılan harcamalarda Maxipuan kazanabilirsiniz.

 • Cinemaximum büfelerinden indirimli alışveriş yapma imkanı sağlar.

 • Yasal taksitlendirme sınırına bağlı olarak, 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı 12 ay vade seçeneğinden yararlanarak, sonradan taksitlendirilebilir.

 • Taksitli yapılan harcamalarınız için ekstreniz kesilmeden taksit ekleme hizmetine başvurabilirsiniz. Böylece mevcut taksit sayısına ek 10 aya kadar vade seçeneğiyle, yüksek tutarlı harcamalarınızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

 • Maximum kredi kartının üstü kalsın özelliğine üye olarak, ekstre borcunuz belirlediğiniz limit doğrultusunda yuvarlanarak, kalan tutar brikim hesabınızda değerlendirilebiliyor. Böylece ufak da olsa birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

 • İş Bankası’nın aidatsız Maximum ve öğrenci kredi kartı bulunmaktadır.

İş Bankası’na Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müşterilerine hızlı başvuru seçenekleri sunan Türkiye İş Bankası, kredi kartı başvurularını; internetten, çağrı merkezinden, ATM’lerden, SMS göndererek ve online işlem menülerinden almaktadır.

SMS ile Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Kart türüne göre SMS ile başvuru için kısa mesajla belirteceğiniz kodlar farklılık göstermektedir. Buna göre;

İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu için; MAXIMUM, Tema kredi kartı içinse TEMA yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numarası ile 4402’ye kısa mesaj atabilirsiniz. Yıllık üyelik ücreti ödemek istemiyorsanız, AİDATSIZ yazıp T.C. kimlik numaranızla birlikte 4402’ye gönderilmelidir. Öğrenci kredi kartı olan İş’te Üniversiteli’ye SMS ile başvuru yapmak için ÜNİK, aidatsız öğrenci kredi kartı için AİDATSIZÜNİK yazıp T.C. kimlik numaranızla birlikte 4402’ye iletmeniz gerekiyor.

İnternetten Maximum Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası’nın Maxium, Tema kart ve İş’te Üniversiteli kredi kartlarına, internetten online form doldurarak başvuru yapılabiliyor. T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve aylık ortalama net gelirinizi belirterek, onay için bankaya gönderebilirsiniz. Başvurunuz tamamlandıktan sonra müşteri danışmanı tarafından aranmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca daha hızlı sonuç alabilmek için ek bilgi formunu da doldurabilirsiniz.

İş Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Maximum kredi kartı başvurusu yapmak için Türkiye İş Bankası çağrı merkezini arayarak, müşteri danışmanına talebinizi iletebilirsiniz. 0850 724 0 724 numaralı telefondan Maximum kredi kartı başvurusu alınmaktadır.

Maximum Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti

Visa ve Mastercard seçenekleri bulunan Maximum kredi kartlarının yıllık üyelik ücretleri şöyledir:

 • Maximum klasik kredi kartı: 78 TL

 • Maximum Gold kredi kartı: 104 TL

 • Maximum Platinum kredi kartı: 118 TL

 • Maximum Premier kredi kartı: 104 TL (TL, EUR ve USD cinsi birimlerde ekstre alma seçeneği)

 • İş’te Üniversiteli kredi kartı: 29 TL (Aidatsız öğrenci kredi kartı da mevcuttur.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir