Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Paraf kredi kartı, bireysel ve business (firma adına) seçenekleri sunuyor. Paraf kredi kartı, müşteri ihtiyacına özel kampanyaların tanımlı olduğu bir karttır. Yıllık üyelik ücreti bulunan Paraf kartlar; asistan hizmetleri, ücretsiz otopark, indirim ve ParafPuan gibi sayısız kampanya sunuyor. Halkbank’ın ücretsiz kredi kartını tercih edenler, yalnızca nakit alışveriş, nakit avans ve ParafPuan özelliklerinden yararlanabiliyor. Paraf kredi kartı ile tek çekim yapılan harcama tutarı, sonradan taksitlendirilebilmektedir. Yazımızın devamında Paraf kredi kartı başvurusu, kredi kartı özellikleri ve Paraf yıllık üyelik ücretleri konularında detaylara yer verilmiştir.

Halkbank Paraf Kredi Kartları

Yurt içi ve yurt dışında harcama yapabileceğiniz Paraf kredi kartının, alışveriş sırasında ve sonrasında kazandıran fırsatları ve hizmetleri bulunuyor. Paraf kredi kartı başvurusunda bulunmadan önce, yazımızın devamında kartların hangi alanlarda avantaj sağladığını inceleyebilirsiniz.

Paraf kredi kartı özellikleri;

 • Paraf kredi kartı ile yapılan tek çekim harcamalarınızı, sonradan taksitlendirebilirsiniz.

 • Kredi kartı ekstre borcunun %40’ını ödeyen Paraf kart müşterisi, kalan borç tutarını 6-12 ay arasında taksit seçeneğiyle vadeye bölebiliyor.

 • Nakit paraya ihtiyaç duyarsanız, Paraf’ınızın limiti dahilinde, taksitli veya nakit avans kullanabilirsiniz.

 • Hesabınızda para olmasa bile acil ödemeleriniz için kredi kartı limitinizi kullanarak, havale ve EFT yapabilirsiniz.

 • HGS ve diğer faturalarınızı, Paraf kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Ayrıca Halkbank, otomatik fatura ödemeleri için belirli aralıklarla kredi kartlarına kampanyalar tanımlamaktadır.

Paraf Gold kredi kartı, klasik kart özelliklerini taşımakla birlikte, ekstra indirim ve ParafPuan kampanyalarından yararlanabiliyor.

Paraf Platinum kredi kartıyla, standart kart özelliklerinin yanı sıra transfer, asistan, sigorta ve indirim hizmetleri alabiliyorsunuz.

Paraf Business kredi kartı, firma harcamaları (seyahat, ofis malzemesi, vb.) için kullanıma açık bir karttır. Kart limitinden otomatik ödeme talimatı verilebilir. Asistan hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Parafly kredi kartı, havaalanı seyahatlerinde ekstra ParafPuan kazandıran ve indirimlerden yararlandırmaktadır.

HalkCard, bankanın müşterilerine sunduğu aidatsız kredi kartıdır. Yıllık üyelik ücreti olmayan bu kart ile nakit avans çekebilirsiniz. Pos cihazlarında taksitlendirme özelliği bulunmaz. Paraf kredi kartlara tanımlı kampanya ve hizmetlerden yararlanamıyor.

Halkbank’a SMS ile Kredi Başvurusu

Paraf kredi kartı hizmetleri arasından tercih edilen kart türü (PARAF veya PARAFLY gibi) yazılarak, SMS ile Halkbank’a kredi başvurusu yapılabiliyor. SMS ile Paraf kredi kartı başvurusu için, PARAF yazıp aralarında birer boşluk bırakarak, T.C kimlik numarası ve gelir bilgisiyle birlikte 3452’ye kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

İnternetten Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank’ın web sitesinde yer alan hızlı başvur menüsünden, kart başvurusu alınmaktadır. Başvuru formuna kişisel bilgilerinizi yazarak, internetten Paraf kart başvurunuzu dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Halkbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Halkbank Paraf kredi kartına başvurmak için 0850 222 0 400 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz. Halkbank sesli yanıt sistemi üzerinden başvurular menüsünü tuşlayarak, müşteri danışmanına bağlanabilirsiniz.

Paraf Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti

Halkbank’ın aidatsız kredi kartı, kullanıcılara Paraf kartların avantaj ve hizmetlerinden yararlanma imkanı tanımıyor. HalkCard, nakit harcamalar ve nakit avans işlemlerinde kullanılabiliyor. Paraf kredi kartı yıllık üyelik bedelleri ise şöyledir;

 • Paraf klasik kredi kartı: 32 TL

 • Paraf Gold kredi kartı: 52 TL

 • Paraf Platin kredi kartı: 83 TL

 • Parafree kredi kartı: 32 TL

 • Paraf Business kredi kartı: İlk yıl 100 TL, sonraki yıllarda 75 TL’dir.

 • Parafly kredi kartı: 65 TL

 • Parafly Platin kredi kartı: 95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir