Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Taksitli nakit avans, taksitli alışveriş, bonus para gibi imkanlar sunan Şeker Bonus Kredi Kartı, Master/Visa ortağı tüm iş yerlerinde geçerlidir. 320.000’in üzerinde Bonus anlaşmalı iş yerlerinden %20’ye kadar bonus para kazanmak mümkün. Birçok farklı sektördeki iş yerinde, size özel avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Yazımızın devamında Şeker Bonus Kredi Kartı özelliklerine ve başvuru yöntemlerine değineceğiz. Öncelikle hangi kanallardan Şekerbank kredi kartı başvurusu yapabileceğinizden bahsedelim.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Kanallar

Şekerbank müşterilerinin hemen her kanaldan kredi kartı başvurusu yapabilmelerine imkan sunuyor. Dilerseniz telefonunuzdan 7 gün 24 saat kredi başvurunuzu yapabilir, dilerseniz banka şubelerini veya ATM’leri tercih edebilirsiniz.

Şekerbank Şubeleri ve ATM’lerden Kredi Kartı Başvurusu

Hafta içi mesai saatlerinde bankanın herhangi bir şubesine uğrayarak Şekerbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Banka görevlisi limitiniz dahilinde size Bonus Kartlardan birisi için kayıt oluşturacaktır. Kartınız hazırlandıktan sonra kullanabilirsiniz. Banka ATM’lerinden ise 7 gün 24 saat başvuru yapılabiliyor. Hem kartlı menüden (banka müşterileri) hem de kartsız menüden (banka müşterisi olmayanlar) bu işlem gerçekleştirilebilir.

Şekerbank SMS Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu

Bonus Kart, Bütçem Benim Dostum Bonus Kart ve Şeker Kart başvurularını SMS ile gerçekleştirebilirsiniz.

  • Şeker Bonus Kart için: BONUS -bir boşluk- TCKN yazıp 1953’e gönderebilir,

  • Şeker Bütçem Benim Bonus Kart için: BUTCEM -bir boşluk- TCKN 1953’e gönderebilir,

  • Şeker Kart için: SEKERKART -bir boşluk- TCKN yazıp 1953’e gönderebilirsiniz.

Şekerbank Çağrı Merkezi ile Kredi Kartı Başvurusu

0 850 222 78 78 numaralı Şekerbank Çağrı Merkezi aracılığı ile kredi kartları hakkında bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat bu çağrı merkezi hizmet vermektedir.

Şekerbank İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın resmi web sitesi olan sekerbank.com.tr adresinde “Bireysel İnternet” bölümüne giriş yaptıktan sonra “Başvurular” menüsü altındaki kredi kartlarından herhangi birisine başvuru yapılabiliyor.

Şekerbank Mobil Bankacılık ile Kredi Kartı Başvurusu

Mobil uygulama üzerinde internete bağlı olduğunuz her an internet şifrenizi girerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank Bonus Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

Bonus Kazanma: Bonus Program Ortağı’na dahil 320.000 iş yerinden yaptığınız alışverişlerinizde Bonus para kazanabilir, harcamalarınızı indirimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda üye iş yerlerindeki sektörlere göre farklı taksit imkanları da sunulur. %20’lere varan indirimli alışveriş yapma olanağı tanır.

Nakit Avans: Hem taksitli hem de taksitsiz nakit avans çekebilirsiniz. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve ATM’lerden hızlıca dilediğiniz an bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Talimatı: Digiturk, Türk Telekom, Turbonet, Turknet, TT Mobil yükleme, Turkcell TL yükleme, İgdaş, İSKİ, Tellcom gibi faturalarınızı kredi kartınızda düzenli olarak otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Böylelikle faturalarınızın son ödeme tarihini takip etmeniz gerekmez.

İlk Harcama Bonusu: Şeker Bonus Kart kullanıcıları, yapacakları ilk harcamalarına 15 TL Bonus fırsatı yakalıyor.

Şekerbank Kredi Kartı Ücretleri

  • Şekerbank Bonus kredi kartı yıllık ücreti 98 TL’dir. Sadece Memur-Sen Bonus kart sahipleri için ücret alınmaz. Ek kart ücreti ise Bonus kart için 49 TL’dir.

  • Şekerbank Bonus Premium kredi kartı yıllık ücreti 132 TL’dir. Memur-Sen Bonus kart sahipleri için ücret alınmaz. Ek kart ücreti ise Bonus Premimum kart için 66 TL’dir.

  • Şekerbank Bonus Plus kredi kartı yıllık ücreti 115 TL’dir. Memur-Sen Bonus kart sahipleri için ücret alınmaz. Ek kart ücreti ise Bonus Premimum kart için 58 TL’dir.

  • Şekerbank Bütçem Benim kredi kartı yıllık ücreti 98 TL’dir. Ek Kart ücreti ise 49 TL’dir.

  • Şekerbank Şeker Kart aidatsız bir kart çeşididir. Aynı zamanda ek kart ücreti de talep edilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir