TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB kredi kartı, tüm bonus özelliklerini taşımaktadır. TEB Bonus kredi kartı, taksitli harcama yaptıran, nakit avans çektiren ve bonus kazandıran bir karttır. Karta özel kampanyaları takip ederek, indirimli harcamalar yapabilirsiniz. Sade kart ise Türkiye Ekonomi Bankası’nın aidatsız kredi kartıdır. Yazımızın devamında TEB kredi kartı başvurusu, kredi kartı özellikleri ve TEB yıllık kart aidat ücreti hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

TEB SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Ekonomi Bankası’nın kredi kartlarından herhangi birine SMS ile başvurmak isterseniz, T.C kimlik numaranızı 4466’ya kısa mesaj yoluyla iletmeniz yeterlidir. Başvurunuz değerlendirildiğinde, şubeye gitmenize gerek kalmadan, kartınız adresinize posta yoluyla ulaştırılır.

İnternetten TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB Bonus kart, She kart, CepteTeb kredi kartı, Platinum kart ve Sade kart için internetten başvuru yapılabiliyor. TEB web sitesi üzerinden, kişisel bilgilerinizi, kart limitini, gelir bilginizi ve kart seçimini yaparak, 7 gün 24 saat başvuru yapabilme olanağınız vardır.

TEB Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Türkiye Finans Bankası’nın sesli yanıt sisteminden, kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirterek, müşteri danışmanına hızlı bağlanmanız mümkün. TEB çağrı merkezi iletişim numarası 0850 200 0666’ı arayarak, kart başvuru talebi oluşturabilirsiniz.

CEPTETEB ile Kredi Kartı Başvurusu

İnternet bankacılığı kullanan TEB müşterileri, CEPTETEB’e şifreleriyle giriş yaparak, avantajlı fırsatlar sunan kredi kartına başvuruda bulunabilir. Kartınız için harcama paketlerine üye olarak indirim ve bonus kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Özellikleri

Türkiye Ekonomi Bankası’nın Bonus özellikli kartlarının yanı sıra kadınlara özel harcamalarda indirimli alışveriş imkanı sunan kredi kartı bulunuyor. Üniversite öğrencileri ve yıllık üyelik ücreti ödemek istemeyenler için TEB’in sunduğu kart seçenekleri; ÜniversiTEB Bonus Kart ve Sade Kart’tır.

 • Bonus üye işyerlerinde, alışveriş yaptıkça bonus kazanabilirsiniz.

 • TEB kredi kartınızdan taksitli veya tek çekim nakit avans kullanımı yapılmaktadır.

 • Kredi kartı limitinden, taksitli veya tek çekim EFT ve Havale yapmak mümkün.

 • Hafta içi 100 TL harcama yaptığınızda, hafta sonu sinema ve tiyatro etkinliklerine %50 indirimli fiyatlarla katılabilirsiniz.

 • Bonus kredi kartınız üzerine 5 tane ek kart tanımlanabilmektedir.

 • TEB She kart giyim, kozmetik ve çocuk giyim gibi harcamalarda indirim; cilt bakımı, sağlık ve kuaför harcamalarına taksit imkanı sunuyor. Bonus biriktirerek, seyahat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • ÜniversiTEB Bonus kredi kartı; ekstra bonus kampanyalarının çoğunlukta olduğu bir karttır. Acil durumlar ve hediye gönderimlerinde ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Kartın uçak biletini taksitli ödeme imkanı da bulunuyor. Hafta içi harcama yaparak, hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerini indirimli temin edebilirsiniz.

 • TEB Sade kartın yıllık üyelik ücreti bulunmuyor. Kredi kartı, yurt içi ve yurt dışı kullanımına açıktır. Ödemelerin yalnızca tek çekim olarak yapılabildiği Sade kart, sonradan harcama taksitlendirme hizmetine onay vermektedir. (Başvurular TEB müşteri hizmetleri ve şubeler aracılığıyla alınmaktadır.)

TEB Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti

TEB’in taksit, taksitli nakit avans ve kampanyalardan yararlanma hizmetlerini sunan kredi kartları için yıllık üyelik bedeli talep edilmektedir. Buna göre TEB kredi kartı yıllık üyelik ücretleri şöyledir:

 • TEB Bonus kredi kartı: 95 TL

 • TEB Bonus Platinum kredi kartı: 123 TL

 • CEPTETEB kredi kartı: 85 TL

 • TEB She kredi kartı: 95 TL

 • ÜniversiTEB Bonus kredi kartı: 9 TL

 • TEB Sade kredi kartı: Ücretsiz

TEB Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Kredi kartınız onay aldıktan sonra, hangi aşamada olduğunu, TEB web sitesi üzerinden T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası ve güvenlik kodunu yazarak sorgulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir