Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans bankasının, Happy Kart’ı, Garanti Bankası ile anlaşmalı hazırlanan bir karttır. Garanti Bankası’nın bonus özelliği tanımlıdır. Happy Kart, Türkiye Finans’ın prestijli kartlarından olup, kart ekstresine yıllık üyelik ücreti yansıtılır. Ücretsiz Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmanız da mümkün. İçeriğimizde Happy Kart başvurusu, kartın kullanıcısına sunduğu hizmetler ve yıllık üyelik ücretlerini inceleyebilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Özellikleri

Harcamalarınızı Türkiye Finans kredi kartı kullanarak yaptığınızda, özel indirimler ve kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz. Bankanın Happy Kartları (Gold, Platinum, Zero), farklı müşteri portföyüne göre tasarlanmıştır. Türkiye Finans Happy Kredi kartı ayrıcalıklarından bazıları şunlardır:

 • Bonus platformuna üye olan Türkiye Finans bankasının bireysel kredi kartıdır. Bu nedenle harcamalarınızdan bonus kazanır ve Bonus kartlara sağlanan taksit kampanyalarından yararlanırsınız.

 • Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuzda, Happy Kart limitinizden ücretsiz ve komisyonsuz nakit avans kullanabilirsiniz.

 • Tek çekim yapılan 50 TL ve üzeri harcamalarınızı, 12 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.

 • Alışveriş sözünüze karşılık ekstra bonus kazanabileceğiniz kampanyalar tanımlıdır.

 • Happy Kart ile SGK ödemeleri yapılmaktadır.

 • Türkiye Finans’a 7 gün 24 saat kredi kartı limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.

 • GSM, elektrik, doğalgaz, su gibi faturalarınızı anlık ödeyebilir veya bankaya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Böylece fatura takip etmek zorunda kalmazsınız.

 • Biriken bonusların, dernek ve vakıflara bağışlanmasını talep edebildiğiniz Bağış Puan uygulaması bulunuyor.

 • Happy Kart Zero, yıllık üyelik ücreti ödemeden alışveriş yapmanıza olanak veriyor. Türkiye Finans’ın prestijli kartlarının tüm özelliğini taşır. Bu kart kullanıcıları, yalnızca taksit ve taksit atlama kampanyasından yararlanamaz.

 • Happy Platinum kredi kartı, hafta sonu restoran, sinema ve tiyatro harcamalarına indirimler uygular. Platinum kart müşterileri, ücretsiz olarak transfer hizmetinden yararlanır. Ayrıca kuru temizleme hizmetleri de indirim ayrıcalıklarındandır.

Türkiye Finans’ın Kredi Kartı Başvuru Kanalları Nelerdir?

Türkiye Finans’a Happy Kart başvurusunda bulunmak için, bankanın internet şubesi, müşteri iletişim merkezi, şubeler ve SMS bankacılığı kanalları kullanılabilir. Başvurular alındıktan kısa bir süre sonra, kart başvuru sonucunuz, cep telefonunuza kısa mesajla iletişecektir.

Türkiye Finans SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın Happy Kartı; Silver, Gold, Platinum ve Zero gibi seçenekler sunuyor. SMS ile Türkiye Finans’a kredi kartı başvurusunda bulunmak için; HAPPY yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızla birlikte 2442’ye kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Kart türleri, herkesin müşteri portföyüne uygun olacak şekilde onaylanır.

İnternetten Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans’ın internet sitesi üzerinden bireysel kredi kartı işlemlerine giriş yaparak, online kredi kartı başvurusu yapmak mümkün. Kurumsal kredi kartı başvuruları ise yalnızca şube kanalından alınmaktadır.

Türkiye Finans Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Bireysel kredi kartı, kredi, nakit kart ve kampanya gibi başvurularda, 0850 222 2244 numaralı Türkiye Finans çağrı merkezi ile iletişime geçilebilir. Başvurular menüsü altından müşteri danışmanına kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti

Yıllık aidatı olmayan kredi kartı Happy Zero’ya başvurarak, bankanın müşterilerine sunduğu avantaj ve fırsatlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Happy kartların neredeyse tüm özelliklerini taşımaktadır. Yalnızca kart yenileme durumlarında 14.50 TL tutarlı basım ücreti ekstreye yanstılır. Türkiye Finans’ın diğer kredi kartlarının yıllık üyelik ücretleri şöyledir;

 • Happy Klasik Kredi Kartı: 52 TL

 • Happy Gold kredi kartı: 67 TL

 • Happy Platinum kredi kartı: 82.50 TL

 • Türkiye Finans Harameyn kredi kartı: 42 TL

 • Türkiye Finans Harameyn ŞUA kredi kartı: 96.50 TL

 • Türkiye Finans Happy Anne kredi kartı: 42 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir