Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu Worldcard ile harcamalarınızı taksitlendirebilir, paraya ihtiyacınız olduğunda nakit avans çekebilir; alışverişlerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Ayrıca size özel sunulan kampanyalar ve ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yazımızın devamında Vakıfbank Worldcard çeşitleri, Worldcard avantajları ve Worldcard kredi kartı başvuru yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Vakıfbank Worldcard Çeşitleri Nelerdir?

Bünyesinde birçok Worldcard çeşidi barındıran Vakıfbank, müşterilerine uygun kredi kartları ile adından bahsetmeyi başarıyor. Worldcard çeşitlerinden her biri farklı kampanyalara ve farklı özelliklere sahiptir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz kart çeşitlerinden, ihtiyacınıza uygun olanı seçerek doğru karar verebilirsiniz.

Vakıfbank Klasik Worldcard: Hem yurt içi hem de yurt dışı alışverişlerinizi bu kredi kartı ile yapabilir, online ödemelerinizi gerçekleştirebilir, üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde indirimlerden ve geniş taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı, mobil bankacılık, ATM ve şubeler aracılığı ile nakit avans kullanabilirsiniz. Günlük 4.000 TL’ye kadar anında nakit avans özelliği bulunmaktadır. Ayrıca peşin harcamalarınızı, hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilirsiniz. Mobil temassız ödeme özelliği de bu kredi kartında mevcuttur.

Vakıfbank Gold Kart: World üyesi iş yerlerinden yaptığınız alışverişler için Worldpuan kazanabilir, bu puanları bedava alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Yurt dışındaki tek seferde 100 $ ve üzeri ödeme yaptığınız alışverişlerinizde %5 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılım sağlamak için “YURTDISI” -bir boşluk- “Kart Numarasının Son 6 Hanesi” bilgilerini yazıp 6635’e göndermelisiniz. Eğer kampanyaya yurt dışından katılım sağlamak isterseniz, aynı mesajı 0 532 752 66 35’e gönderebilirsiniz.

Express Worldcard: Yıllık kart aidatı ödemek istemeyenler için Vakıfbank’ın geliştirdiği bir kredi kartıdır. Express kart sahipleri World ve Vakıfbank üye iş yerlerinden yaptıkları alışverişler için Worldpuan kazanırken, taksitli alışveriş imkanından yararlanabiliyor. İnternette güvenli alışveriş yapılabiliyor, nakit çözümler sunuyor, yurt içi ve yurt dışı alışverişlerde kullanılabiliyor.

World Sanal Kredi Kartı: Daha çok online alışverişlerin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için Vakıfbank müşterileri tarafından kullanılan sanal kart ile mail order alışverişleri yapılabilir. Fiziki bir kart değildir ve bu nedenle kopyalanma ihtimali yoktur. Güvenliği ön planda tutanlar için idealdir. Bu kart için herhangi bir aidat ödenmez. Sanal kart başvurusu için Worldcard sahibi olunmalıdır. Vakıfbank şubelerinden, internet şubeden, mobil şubeden ve SMS ile (SANAL -bir boşluk- kartın son 6 hanesini yazıp 5724’e mesaj gönderilir) bu karta başvuru yapılabilir. Kredi kartı limitiniz el verdiğince, dilediğiniz miktar limit belirleyebilirsiniz.

TercihKart: Vakıfbank müşterilerine bu kart seçeneği ile bazı sektörlerde indirimler ve taksit avantajı sunuyor. Örneğin tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişler için 3 taksit avantajından yararlanmak için “Taksit Paketi”ne abone olabilirsiniz. Aylık ücreti 14.90 TL’dir. Akaryakıt indirim paketi ile 50 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinizden %5 indirim avantajından ayda 18 TL’ye yararlanabilirsiniz. Diğer paketler için 0 850 222 0 724 numaralı Vakıfbank Müşteri Hizmetleri telefonun arayarak bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartlarına Nasıl Başvuru Yapılabilir?

SMS ile Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzun SMS bölümünden “VB – bir boşluk- T.C. Kimlik Numarası” bilgilerini 5724’e göndererek 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık ile Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakifbank.com.tr adresini ziyaret ettikten sonra “Bireysel” menüsünde bulunan “Kartlar” – “Kredi Kartları” sekmesinden hızlıca başvuru yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

0 850 222 07 24 numaralı Vakıfbank Çağrı Merkezi aracılığı ile Worldcard başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz Worldcard çeşitleri hakkında bilgi alabilir, kendiniz için ideal olan kartı seçebilirsiniz.

Şubeler ve ATM’lerden Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank şubelerini mesai saatleri içerisinde ziyaret ederek, kart başvurunuzu yapabileceğiniz gibi; ATM’lerden de başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres

Genel Müdürlük

Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi
No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

Telefon: +90 216 724 10 00
Faks: +90 216 724 39 09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir