Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’nın Worldcard kredi kartı, Türkiye’de oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Yapı Kredi Bankası, ek kredi kartı hizmetleri ile müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor. Ayrıca üye iş yerlerinde karta tanımlı kampanyalardan yararlanmak mümkün oluyor. Banka şubesinden kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz, mesai saatleri içerisinde Yapı Kredi Şubesi’ne uğramalısınız. Şubeye gitmeden de Worldcart kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. İçeriğimizden şubeye gitmeden Worldcard kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, World kredi kartı özellikleri ve Yapı Kredi yıllık kart aidatı ücreti konularında detaylı incelemeye ulaşabilirsiniz.

Worldcard Özellikleri ve Avantajları

Worldcard kullanıcıları, sürekli güncellenen kampanyalar ve özel avantajlarla birçok indirim ve taksit seçeneğinden yararlanabiliyor. Acil para lazım olduğunda saniyeler içerisinde hesabınızda nakit para elde edebilir, ödemelerinizi düzenli talimat ile ödeyebilir, alışverişleriniz için uygun faiz oranlarıyla kredi çekebilirsiniz.

Worldcard Taksitli Nakit Avans: Nakit ihtiyaçlarının ne zaman ortaya çıkacağı bilinmez. 7 gün 24 saat kredi kartınızdan taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Dilerseniz hesabınızda bu bakiyeyi kullanabilir, dilerseniz havale ve EFT ile başka hesaplara gönderebilirsiniz.

Worldcard Alışveriş Kredisi: Bu özelliği yalnızca banka şubelerinden kullanabilirsiniz. Düşük faiz oranları ile 500 TL ve üzeri alışverişleriniz için 36 aya varan vadelerle kredi alabilirsiniz.

Taksitli Alışveriş: Worldcard anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız alışverişleriniz için 3, 6, 9 ve 12 ay taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Dönem içerisinde ödemekte güçlük çektiğiniz taksitleriniz için erteleme ve ek taksit isteme gibi avantajlar da sunulur.

Temassız Ödeme Özelliği: Bozuk para alma ve verme derdinden kurtulmak için kredi kartınızın temassız ödeme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Şifre girmeden, elinize para değdirmeden hızlı ve kolay bir şekilde temassız ödemeyi kullanabilirsiniz.

World Kullanıcılarına Özel Hizmetler: Seyahat sigortası, Yapı Kredi Asistans, otomobil kiralama, kredi kartı kayıp ve çalıntı güvencesi gibi özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı: Turkcell, Vodafone, Türk Telekom aboneleri için faturalar talimatlı olarak düzenli ödenebilir. Aynı şekilde elektrik faturaları, kurum ödemeleri, vergi ödemeleri gibi aylık düzenli ödenmesi gereken harcamalarınızın belirli ödeme dönemi içerisinde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Hesap Ekstre Erişim: Dönem içerisinde yapmış olduğunuz alışverişlerinizi, gelecek dönem ödemelerinizi ve tüm işlemlerinizi ekstre detayınızda görüntüleyebilirsiniz. Worldcard’ınızın işlemlerinize mobil uygulama üzerinden, yapikredi.com.tr bireysel internet şubesi üzerinden erişebilirsiniz.

Worldcard Kredi Kartı Başvuru Kanalları

SMS ile Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’na kredi kartı başvurusu yapmak için yerinizden bile kalkmanıza gerek yok. WORLD yazıp, T.C kimlik numaranızla birlikte 4421’e kısa mesaj gönderdiğinizde, başvuru sonucunuz en kısa sürede bildirilecektir. Başvuru takibi için, WORLD yazıp bir boşluk bırakın ve T.C kimlik numaranızı yazıp 4407’ye mesaj gönderebilirsiniz.

İnternetten Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Hızlı ve kolay kart başvuru kanalları arasında, online kredi kartı başvurusu yer alıyor. Yapı Kredi Bankası’nın web sitesi üzerinden, Worldcard kredi kartı başvuru formu doldurulabiliyor. Formda T.C kimlik numarası ve cep telefonu numarası belirtilmektedir. İnternetten Worldcard kredi kartı başvurusu yaparken, beni ara seçeneği tercih edildiğinde, müşteri danışmanı başvurunuzu tamamlamak için sizi arayacaktır.

Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu

Worldcard kredi kartı başvurunuzu, Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak da gerçekleştirebilirsiniz. 444 0 444 numaralı iletişim numarasını aradığınızda, sesli yanıt sisteminde sırasıyla 5 (Ürün ve hizmet başvurusu) ve 2 (kredi kartı başvurusu) numaralar tuşlanmalıdır. Böylece direkt müşteri danışmanına bağlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Mobil Şube’den Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın müşterisi olanlar, mobil şubeye giriş şifrelerini kullanarak, Yapı Kredi Mobil Şube’den kredi kartı başvurusu yapabilir. Yapı Kredi Bankası müşterisi değilseniz, diğer başvuru kanallarını tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir