Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Alışverişleriniz için avantajlı taksit seçenekleri ve hediyesi bol kredi kartı arıyorsanız, Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu World Card’lardan birisi işinizi görecektir. “Türkiye’nin en bonkör kartı” sloganı ile yıllardır sağladığı kampanyalar ve World puanlarla bilinen World Card için hangi yöntemlerle başvuru yapabileceğinizi, ne gibi özellikleri kullanabileceğinizi öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Kanalları

World, World Gold, Adios, Play ve KoçAilem kredi kartlarına başvuruda bulunabileceğiniz SMS, telefon bankacılığı, mobil bankacılık, internet bankacılığı, ATM ve şubelerden birisini tercih edebilirsiniz. Banka şubeleri yalnızca mesai saatlerinde talep alırken, diğer yöntemleri 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Telefonunuzun SMS uygulamana giriş yaptıktan sonra;

  • World kart başvurusu için: WORLD -bir boşluk- TCKN yazıp 4421’e,

  • World Gold kart başvurusu için: GOLD -bir boşluk- TCKN yazıp 4421’e,

  • KoçAilem kredi kartı başvurusu için: KOCAILEM -bir boşluk- TCKN yazıp 4421’e,

  • Play kart başvurusu için: PLAY -bir boşluk- TCKN yazıp 4421’e,

  • Adios kart başvurusu için: ADIOS -bir boşluk- TCKN yazıp 4421’e gönderebilirsiniz.

Başvurularınızın ardından Yapı Kredi Bankası, politikaları gereği başvurunuzu değerlendirmeye alır. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu onaylanırsa, adres bilgileriniz alınarak kredi kartı adresinize gönderilir. Başvuru durumunuzu yapikredi.com.tr adresinden sorgulayabilirsiniz. Ayrıca 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Çağrı Merkezi’ni arayarak da başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Mobil Bankacılık ile Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Mobil uygulamanıza T.C. kimlik numarası ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra sırasıyla; “Ürün ve Başvurular” menüsünden, “Kredi Kartı Başvurusu” bağlantısına tıklayarak kullanmak istediğiniz kartı seçebilirsiniz. Sonraki aşamada kart gönderim adresi, e-posta, iletişim bilgileri gibi alanları doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yine aynı menüden güncel başvuru durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu

444 0 444 numaralı Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi’ni arayarak 7 gün 24 saat kredi kartları hakkında bilgi alabilir, başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca ne kadar limit belirleyebileceğinizi, onay durumunuzu da bu hat üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Şubeleri ve ATM’lerden Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ATM ve banka şubeleri kanalıdır. Banka müşterisi değilseniz bu iki yöntemden birisi ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu

Banka resmi internet sitesi olan yapikredi.com.tr web adresine gittikten sonra “Bireysel Bankacılık” ve “Kartlar” – “Kredi Kartları” menülerini takip ederek ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Saniyeler içerisinde bu bölümden Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Nakit Çözümleri: Nakit ve taksitli nakit avans, taksitli borç transferi, World Nakit, cepten para gönderme, Worldcard’ınız ile havale ve EFT, Worldcard’ınız ile taksitle havale ve EFT yöntemlerinden birisi dilediğiniz an nakit çözümler sunar. İster taksit taksit ödersiniz, isterseniz de peşin.

World Talimatları: HGS, Worldcard borcu ödeme, SGK prim ödeme, fatura ödeme ve Turkcell Hazır Kart TL paketi ödemelerinizi talimatlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

World Özel Hizmetleri: Araç kiralama, Yapı Kredi Seyahat Hattı, Kayıp/Çalıntı Güvencesi, Seyahat Sigortası, Yapı Kredi Asistans, Yapı Kredi concierge gibi hizmetlerden avantajlı olarak yararlanabilirsiniz.

Alışveriş Kredisi: Yapı Kredi şubelerinden başvurabileceğiniz alışveriş kredisi özelliği ile 500 TL ve üzeri tek seferde yaptığınız harcamalarınız için kredi alabilirsiniz. Aldığınız bu krediyi %1,39 aylık faiz oranı ile 36 aya kadar geri ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Temassız Giriş: NFC teknolojisi sayesinde ödemelerinizi hızlıca temassız olarak yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir