Usta Oyuncu Fatma Girik’in Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

Usta Oyuncu Fatma Girik’in Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

İstanbul'da kalça kırığı ameliyatı geçiren Fatma Girik, 45 gün süren hastanedeki tedavisinin ardından ayn
Ana Sayfa Magazin Haberleri 12 Eylül 2016

Kenan İmirzalıoğlu’nun İş Hayatındaki Zor Zamanı

Kenan İmirzalıoğlu’nun İş Hayatındaki Zor Zamanı

Kenan İmirzalıoğlu’nun Cihangir’de bulunan iki oteli de kepenk indirdi. Müşterisi azalan otelleri apartman dairesine çevirme niyetinde olan yakışıklı oyuncu kepenk indirdi.

kenan-imirzalioglunun-cihangirde-bulunan-iki-oteli

Yakın zamanda açılan otellerin müşterisinin az olması nedeni ile otellerin kapatıldığı haberlere geçti. Oteller 15 Temmuz öncesinde bir gün bile boş kalmazken şimdi ise sinek avlıyordu. İnşaat seslerinden rahatsız olan mahalleli ise bir yandan bu duruma üzülürken bir yandan da artık apartman dairesi olacağı için seviniyorlar.

Cihangir artık eskisi kadar dolu olmayınca bu semtte bulunan çoğu evin de kiracısı yok. Öncelerde bir an olsun boş kalmayan evler şimdi yerlerini boş dairelere bıraktı.

kenan-imirzalioglu-karadayi

Kenan İmirzalıoğlu üç sezondur ‘’Karadayı’’ dizisi ile ekranlara geliyordu. ‘’ Diziler kısalmadığı sürece dizi çekmeyeceğim’’ açıklaması yapan ünlü oyuncu bu sezonda yeni bir diziye dahil olmayacağını bildirdi. Ancak diziler kısalacağına tam tersi uzuyor ve bu durum da Kenan İmirzalıoğlu için bir işe yaramıyor. Bu nedenle bu sezonda ekranlarda Kenan İmirzalıoğlu^nu göremeyeceğiz.

İZLEYİCİ NE DİYOR?

Siz neden görüşlerinizi belirtmiyorsunuz?

  • Süreyya güneş :

    Eylül 21, 2016-12:08 am

    Lütfen dizileri beş saate çıkarın.Böylece bu beyi görmek zorunda kalmayız .